20% Off Entire Site • Code: “VALENTINE” 💘 All Lash Collections $20 | Limited Time Only ✨

Collection: Faux Mink Lashes

30 products
  • Crvstal Lashes - Glue
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CrvstalLashes - Eyeliner Adhesive Pen
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    $12.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CrvstalLashes - Lash Applicator
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LuvSpell
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zodiac Collection
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    $50.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SpookyLilPeach Bundle
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    $55.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SpookyLilPeach Silk Collection
    Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    $30.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prom Night
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Promise
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jackee
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Libra
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • MUSE
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • MIA
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mojito
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Phantom
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Buffy
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out